plasma-desktop - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Primary (default)
hu: Elsődleges (alapértelmezett)

en: Portrait
hu: Álló

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Inverted Portrait
hu: Fordított álló

en: Inverted Landscape
hu: Fordított fekvő

en: Follow the active screen
hu: Aktív képernyő követése

en: No drawing tablets found.
hu: Nem található rajztábla.

en: Target display:
hu: Célkijelző:

en: Orientation:
hu: Tájolás:

en: Left-handed mode:
hu: Balkezes mód:
