KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: General
hu: Általános

en: General:
hu: Általános:

en: Show application icons on window outlines
hu: Alkalmazásikonok megjelenítése az ablakok körvonalán

en: Show only current screen
hu: Csak a jelenlegi képernyő mutatása

en: Navigation wraps around
hu: Körkörös navigáció

en: Layout:
hu: Elrendezés:

[ctx: The pager layout]
en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Text display:
hu: Megjelenítendő szöveg:

en: No text
hu: Nincs szöveg

en: Activity number
hu: Aktivitás száma

en: Desktop number
hu: Asztal száma

en: Activity name
hu: Aktivitás neve

en: Desktop name
hu: Asztal neve

en: Selecting current Activity:
hu: Jelenlegi aktivitás kiválasztása:

en: Selecting current virtual desktop:
hu: Jelenlegi virtuális asztal kiválasztása:

en: Does nothing
hu: Ne tegyen semmit

en: Shows the desktop
hu: Asztal megjelenítése

en: …and %1 other window | …and %1 other windows
hu[0]: …és %1 egyéb ablak
hu[1]: …és %1 egyéb ablak

en: %1 Window: | %1 Windows:
hu[0]: %1 ablak:
hu[1]: %1 ablak:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
hu[0]: %1 minimalizált ablak:
hu[1]: %1 minimalizált ablak:

en: Desktop %1
hu: %1. asztal

en: Show Activity Manager…
hu: Aktivitáskezelő megjelenítése…

en: Add Virtual Desktop
hu: Virtuális asztal hozzáadása

en: Remove Virtual Desktop
hu: Virtuális asztal eltávolítása

en: Configure Virtual Desktops…
hu: Virtuális asztalok beállítása…
