kdeplasma-addons - en to id translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:button]
en: Restore All Minimized Windows
id: Kembalikan Semua Jendela yang Diminimalkan

[ctx: @action:button]
en: Minimize All Windows
id: Minimalkan Semua Jendela

[ctx: @info:tooltip]
en: Restores the previously minimized windows
id: Mengembalikan jendela yang sebelumnya diminimalkan

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
id: Menampilkan Desktop dengan meminimalkan semua jendela

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
id: Lihat Desktop

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
id: Berhenti Melihat Desktop

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
id: Memindahkan jendela kembali ke posisi sebelumnya

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
id: Menampilkan desktop secara sementara dengan menyembunyikan jendela
