plasma-desktop - en to ka translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title the name of the Trash widget]
en: Trash
ka: ნაგვის ყუთი

[ctx: @info:status The trash contains this many items in it]
en: One item | %1 items
ka[0]: %1 ელემენტი
ka[1]: %1 ელემენტი

[ctx: @info:status The trash is empty]
en: Empty
ka: ცარიელი

[ctx: @action:inmenu Open the trash]
en: Open
ka: გახსნა

[ctx: @action:inmenu Empty the trash]
en: Empty
ka: დაცარიელება

[ctx: @action:inmenu]
en: Trash Settings…
ka: ნაგვის ყუთის მორგება…
