plasma-desktop - en to ka translation catalogue (8 entries)

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: desktop console
ka: სამუშაო მაგიდის კონსოლი

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: wm console
ka: wm-ის კონსოლი

en: Opens the Plasma desktop interactive console with a file path to a script on disk.
ka: Plasma-ის სამუშაო მაგიდის ინტერაქტიური კონსოლის გახსნა დისკზე სკრიპტის ფაილის ბილიკით.

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: desktop console :q:
ka: სამუშაო მაგიდის კონსოლი :q:

en: Opens the KWin interactive console with a file path to a script on disk.
ka: KWin-ის ინტერაქტიური კონსოლის გახსნა დისკზე სკრიპტის ფაილის ბილიკით.

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: wm console :q:
ka: wm-ის კონსოლი :q:

en: Open Plasma desktop interactive console
ka: Plasma-ის სამუშაო მაგიდის ინტერაქტიური კონსოლის გახსნა

en: Open KWin interactive console
ka: KWin-ის ინტერაქტიური კონსოლის გახსნა
