plasma-desktop - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
ka: გამოიყენებოდა რაღაც დროის წინ

en: Used more than a year ago
ka: გამოიყენებოდა წელიწადზე მეტი ხნის წინ

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
ka[0]: გამოიყენებოდა %1 თვის წინ
ka[1]: გამოიყენებოდა %1 თვის წინ

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
ka[0]: გამოიყენებოდა 1 დღის წინ
ka[1]: გამოიყენებოდა %1 დღის წინ

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
ka[0]: გამოიყენებოდა %1 საათის წინ
ka[1]: გამოიყენებოდა %1 საათის წინ

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
ka[0]: გამოიყენებოდა %1 წუთის წინ
ka[1]: გამოიყენებოდა %1 წუთის წინ

en: Used a moment ago
ka: ახლახანს გამოიყენებოდა

en: Walk through activities
ka: აქტივობების განხილვა

en: Walk through activities (Reverse)
ka: აქტივობების განხილვა (პირიქით)
