kcmkclock - en to kk translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
kk: Күн мен Уақыт

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
kk: Мұнда жуйедегі күн мен ай және жылды орнатуға болады.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
kk: Уақыт белдеуі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
kk: Уақыт белдеуін өзгерту үшін, аймағыңызды төмендегі тізімнен таңдап алыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
kk: Жергілікті уақыт белдеуі:

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
kk: NTP утилитасы табылмады. Күні мен уақытын автоанықтау мүмкіндігі үшін 'ntpdate' не 'rdate' командасын орнатыңыз.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
kk: Мұнда жүйедегі уақытты орнатуға болады. Сағат, минут не секундын өзгерту үшін керек өрісті түртіп, енгізіңіз, немесе өрістің он жағындағы жоғары-төмен батырмалармен түзеңіз.

[ctx: %1 is name of time zone]
en: Current local time zone: %1
kk: Колданыстағы уақыт белдеуі: %1

[ctx: %1 is name of time zone, %2 is its abbreviation]
en: Current local time zone: %1 (%2)
kk: Колданыстағы уақыт белдеуі: %1 (%2)

en: Unable to contact time server: %1.
kk: Уақыт серверіне қосылу болмады: %1

en: Can not set date.
kk: Күні орнатылмады.

en: Error setting new time zone.
kk: Уақыт белдеуін өзгерту қатесі

en: Time zone Error
kk: Уақыт белдеу қатесі

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
kk: <h1>Күн мен уақыт</h1> Бұл модулінде жүйелік күн мен уақытын орнатуға болады. Бұл дербес баптауы емес, керсінше бүкіл жүйелік баптау болғандықтан, бұны Басқару орталыққа тек әкімші ретінде кірсеңіз ғана баптай аласыз. Егер root паролін білмей, уақытты түзеу әбден қажет болса - жүйе әкімшісіне хабарлаңыз.

en: KDE Clock Control Module
kk: KDE сағатын баптау модулі

en: Original author
kk: Бастапқы авторы

en: Current Maintainer
kk: Қазіргі жетілдірушісі

en: Added NTP support
kk: NTP қолдауы қосылған

en: <h1>Date & Time</h1> This control module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
kk: <h1>Күн мен уақыт</h1> Бұл модулінде жүйелік күн мен уақытын орнатуға болады. Бұл дербес баптауы емес, керсінше бүкіл жүйелік баптау болғандықтан, бұны Басқару орталыққа тек әкімші ретінде кірсеңіз ғана баптай аласыз. Егер root паролін білмей, уақытты түзеу әбден қажет болса - жүйе әкімшісіне хабарлаңыз.

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
kk: Келесі әрекетті аутентификациялау/орындау болмады: %1, %2
