kcmkclock - en to lt translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
lt: Data ir Laikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setDateTimeAuto)
en: Set date and time &automatically
lt: &Automatiškai nustatyti datą ir laiką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeServerLabel)
en: &Time server:
lt: &Laiko serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
lt: Čia galite pakeisti sistemos datą: metus, mėnesį ir dieną.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
lt: Laiko juosta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
lt: Norėdami pakeisti laiko juostą, pasirinkite savo sritį iš žemiau esančio sąrašo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
lt: Dabartinė vietinė laiko juosta:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, tzonesearch)
en: Search…
lt: Ieškoti…

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
lt: Nerasta jokių NTP paslaugų programų. Įdiekite „ntpdate“ arba „rdate“ komandą, kad įjungtumėte automatinį datos ir laiko tikslinimą.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
lt: Čia galite pakeisti sistemos laiką. Spustelėkite ant valandų, minučių arba sekundžių lauko, kad pakeistumėte atitinkamą reikšmę spusteldami ant dešinėje esančių aukštyn - žemyn mygtukų, arba įrašydami naują reikšmę.

[ctx: %1 is name of time zone]
en: Current local time zone: %1
lt: Dabartinė vietinė laiko juosta: %1

[ctx: %1 is name of time zone, %2 is its abbreviation]
en: Current local time zone: %1 (%2)
lt: Dabartinė vietinė laiko juosta: %1 (%2)

en: Public Time Server (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org
lt: Viešasis laiko serveris (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org

en: Unable to contact time server: %1.
lt: Nepavyko susisiekti su laiko serveriu: %1.

en: Can not set date.
lt: Nepavyksta nustatyti datos.

en: Error setting new time zone.
lt: Klaida nustatant naują laiko juostą.

en: Time zone Error
lt: Laiko juostos klaida

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
lt: <h1>Data ir laikas</h1> Šis sistemos nuostatų modulis gali būti naudojamas nustatyti sistemos datą ir laiką. Kadangi šios nuostatos įtakoja ne tik jus kaip naudotoją, bet visą sistemą, jas galima pakeisti tik paleidus sistemos nuostatas supernaudotojo (root) teisėmis. Jeigu neturite supernaudotojo slaptažodžio, bet būtina pataisyti sistemos laiką, susisiekite su sistemos administratoriumi.

en: KDE Clock Control Module
lt: KDE laikrodžio valdymo modulis

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Current Maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Added NTP support
lt: Pridėtas NTP palaikymas

en: <h1>Date & Time</h1> This control module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
lt: <h1>Data ir laikas</h1> Šis valdymo modulis gali būti naudojamas nustatyti sistemos datą ir laiką. Kadangi šios nuostatos įtakoja ne tik jus kaip naudotoją, bet visą sistemą, jas galima pakeisti tik paleidus sistemos nuostatas supernaudotojo (root) teisėmis. Jeigu neturite supernaudotojo slaptažodžio, bet būtina pataisyti sistemos laiką, susisiekite su sistemos administratoriumi.

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
lt: Nepavyko nustatyti tapatybės/įvykdyti veiksmo: %1, %2

en: Unable to change NTP settings
lt: Nepavyksta pakeisti NTP nuostatų

en: Unable to set current time
lt: Nepavyko nustatyti esamo laiko

en: Unable to set timezone
lt: Nepavyko nustatyti laiko juostos
