knetattach - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lt: Įrašykite šio <i>Tinklo aplanko</i> pavadinimą bei norimus naudoti serverio adresą, prievadą ir aplanko kelią, o tuomet paspauskite <b>„Įrašyti ir prisijungti“</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lt: Įrašykite šio <i>Saugaus apvalkalo prisijungimo</i> pavadinimą bei norimus naudoti serverio adresą, prievadą ir aplanko kelią, o tuomet paspauskite <b>„Įrašyti ir prisijungti“</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lt: Įrašykite šio <i>Failų perdavimo protokolo (FTP) prisijungimo</i> pavadinimą bei norimus naudoti serverio adresą ir aplanko kelią, o tuomet paspauskite <b>„Įrašyti ir prisijungti“</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lt: Įrašykite šio <i>Microsoft Windows tinklo disko</i> pavadinimą bei norimus naudoti serverio adresą ir aplanko kelią, o tuomet paspauskite <b>„Įrašyti ir prisijungti“</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio.  Patikrinkite savo nuostatas ir bandykite dar kartą.

en: Save && C&onnect
lt: Įrašyti ir &prisijungti

en: C&onnect
lt: P&risijungti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
lt: Tinklo aplanko vediklis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
lt: Pridėti tinklo aplanką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
lt: Pasirinkite tinklo aplanko, prie kurio norite prisijungti, tipą ir paspauskite mygtuką „Kitas“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
lt: &Paskiausias prisijungimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
lt: Sai&tyno aplankas (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
lt: &Saugus apvalkalas (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
lt: &Microsoft® Windows® tinklo diskas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
lt: Tinklo aplanko informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
lt: &Naudotojas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
lt: Se&rveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
lt: &Prievadas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
lt: &Protokolas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
lt: &Aplankas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
lt: Koduotė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
lt: Sukur&ti šio nuotolinio aplanko piktogramą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
lt: &Naudoti šifravimą

en: KDE Network Wizard
lt: KDE tinklo vediklis

en: Primary author and maintainer
lt: Pirminis autorius ir prižiūrėtojas
