plasma-desktop - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Emoji Selector
lt: Jaustukų parinkiklis

en: Replace an existing instance
lt: Pakeisti esamą egzempliorių

en: Search
lt: Ieškoti

en: Clear History
lt: Išvalyti istoriją

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
lt: Kopijuoti simbolį

en: %1 copied to the clipboard
lt: %1 nukopijuota į iškarpinę

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
lt: Kopijuoti aprašą

en: No recent Emojis
lt: Nėra paskiausių jaustukų

en: Recent
lt: Paskiausi

en: All
lt: Visi

en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
lt: Šypsenėlės ir emocijos

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
lt: Žmonės ir kūnas

[ctx: Emoji Category]
en: Component
lt: Sudedamosios dalys

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
lt: Gyvūnai ir gamta

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
lt: Maistas ir gėrimai

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
lt: Kelionės ir vietos

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
lt: Veiklos

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
lt: Objektai

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
lt: Simboliai

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
lt: Vėliavos
