kaccess - en to lv translation catalogue (72 entries)

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: Shift taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs katru reizi, kad piespiež kādu taustiņu.

en: The Shift key is now active.
lv: Shift taustiņš tagad ir aktīvs.

en: The Shift key is now inactive.
lv: Shift taustiņš tagad ir neaktīvs.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: Control taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs katru reizi, kad piespiež kādu taustiņu.

en: The Control key is now active.
lv: Control taustiņš tagad ir aktīvs.

en: The Control key is now inactive.
lv: Control taustiņš tagad ir neaktīvs.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: Alt taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs katru reizi, kad piespiež kādu taustiņu.

en: The Alt key is now active.
lv: Alt taustiņš tagad ir aktīvs.

en: The Alt key is now inactive.
lv: Alt taustiņš tagad ir neaktīvs.

en: The Win key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: Win taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs katru reizi, kad piespiež kādu taustiņu.

en: The Win key is now active.
lv: Win taustiņš tagad ir aktīvs.

en: The Win key is now inactive.
lv: Win taustiņš tagad ir neaktīvs.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: Meta taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs katru reizi, kad piespiež kādu taustiņu.

en: The Meta key is now active.
lv: Meta taustiņš tagad ir aktīvs.

en: The Meta key is now inactive.
lv: Meta taustiņš tagad ir neaktīvs.

en: The Super key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: Super taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs katru reizi, kad piespiež kādu taustiņu.

en: The Super key is now active.
lv: Super taustiņš tagad ir aktīvs.

en: The Super key is now inactive.
lv: Super taustiņš tagad ir neaktīvs.

en: The Hyper key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: Hyper taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs katru reizi, kad piespiež kādu taustiņu.

en: The Hyper key is now active.
lv: Hyper taustiņš tagad ir aktīvs.

en: The Hyper key is now inactive.
lv: Hyper taustiņš tagad ir neaktīvs.

en: The Alt Graph key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: Alt Graph taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs katru reizi, kad piespiež kādu taustiņu.

en: The Alt Graph key is now active.
lv: Alt Graph taustiņš tagad ir aktīvs.

en: The Alt Graph key is now inactive.
lv: Alt Graph taustiņš tagad ir neaktīvs.

en: The Num Lock key has been activated.
lv: Num Lock taustiņš ir aktivizēts.

en: The Num Lock key is now inactive.
lv: Num Lock taustiņš tagad ir neaktīvs.

en: The Caps Lock key has been activated.
lv: Caps Lock taustiņš ir aktivizēts.

en: The Caps Lock key is now inactive.
lv: Caps Lock taustiņš tagad ir neaktīvs.

en: The Scroll Lock key has been activated.
lv: Scroll Lock taustiņš ir aktivizēts.

en: The Scroll Lock key is now inactive.
lv: Scroll Lock taustiņš tagad ir neaktīvs.

en: Toggle Screen Reader On and Off
lv: Ieslēgt/izslēgt ekrāna lasītāju

[ctx: Name for kaccess shortcuts category]
en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Hyper
lv: Hiper

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: &When a gesture was used:
lv: &Kad izmantoja žestu:

en: Change Settings Without Asking
lv: Mainīt iestatījumus nejautājot.

en: Show This Confirmation Dialog
lv: Rādīt šo apstiprināšanas dialogu

en: Deactivate All AccessX Features & Gestures
lv: Atslēgt visas AccessX iespējas un žestus

en: Slow keys
lv: Lēnie taustiņi

en: Bounce keys
lv: Atlecošie taustiņi

en: Sticky keys
lv: Lipīgie taustiņi

en: Mouse keys
lv: Peles taustiņi

en: Do you really want to deactivate "%1"?
lv: Vai tiešām vēlaties atslēgt "%1"?

en: Do you really want to deactivate "%1" and "%2"?
lv: Vai tiešām vēlaties atslēgt "%1" un "%2"?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2" and "%3"?
lv: Vai tiešām vēlaties atslēgt "%1", "%2" un "%3"?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
lv: Vai tiešām vēlaties atslēgt "%1", "%2", "%3" un "%4"?

en: Do you really want to activate "%1"?
lv: Vai tiešām vēlaties aktivizēt "%1"?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2"?
lv: Vai tiešām vēlaties aktivizēt "%1" un atslēgt "%2"?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2" and "%3"?
lv: Vai tiešām vēlaties aktivizēt "%1" un atslēgt "%2"un "%3"?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2", "%3" and "%4"?
lv: Vai tiešām vēlaties aktivizēt "%1" un atslēgt "%2", "%3" un "%4"?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2"?
lv: Vai tiešām vēlaties aktivizēt "%1" un "%2"?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2" and to deactivate "%3"?
lv: Vai tiešām vēlaties aktivizēt "%1" un "%2" un atslēgt "%3"?

en: Do you really want to activate "%1", and "%2" and to deactivate "%3" and "%4"?
lv: Vai tiešām vēlaties aktivizēt "%1" un "%2" un atslēgt "%3" un "%4"?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3"?
lv: Vai tiešām vēlaties aktivizēt "%1", "%2" un "%3"?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3" and to deactivate "%4"?
lv: Vai tiešām vēlaties aktivizēt "%1", "%2" un "%3" un atslēgt "%4"?

en: Do you really want to activate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
lv: Vai tiešām vēlaties aktivizēt "%1", "%2", "%3" un "%4"?

en: An application has requested to change this setting.
lv: Kāda programma prasa mainīt šo iestatījumu.

en: You held down the Shift key for 8 seconds or an application has requested to change this setting.
lv: Jūs turējāt Shift taustiņu nospiestu 8 sekundes, vai kāda programma prasa mainīt šo iestatījumu.

en: You pressed the Shift key 5 consecutive times or an application has requested to change this setting.
lv: Jūs nospiedāt Shift taustiņu 5 reizes pēc kārtas, vai kāda programma prasa mainīt šo iestatījumu.

en: You pressed %1 or an application has requested to change this setting.
lv: Jūs nospiedāt %1, vai kāda programma prasa mainīt šo iestatījumu.

en: An application has requested to change these settings, or you used a combination of several keyboard gestures.
lv: Kāda programma prasa mainīt šos iestatījumus, vai arī jūs izmantojāt vairāku tastatūras žestu kombināciju.

en: An application has requested to change these settings.
lv: Kāda programma prasa mainīt šos iestatījumus.

en: These AccessX settings are needed for some users with motion impairments and can be configured in the KDE System Settings. You can also turn them on and off with standardized keyboard gestures.
    
    If you do not need them, you can select "Deactivate all AccessX features and gestures".
lv: Šie AccessX iestatījumi ir vajadzīgi dažiem lietotājiem ar kustību traucējumiem, un tos var konfigurēt KDE sistēmas iestatījumos. Tos var arī ieslēgt un izslēgt ar standarta tastatūras žestiem.
    
    Ja tie jums nav vajadzīgi, varat izvēlēties "Atslēgt visas AccessX iespējas un žestus".

en: Slow keys has been enabled. From now on, you need to press each key for a certain length of time before it gets accepted.
lv: Lēnie taustiņi ir ieslēgti. Tagad katrs taustiņš jātur noteiktu laiku, pirms to reģistrē.

en: Slow keys has been disabled.
lv: Lēnie taustiņi ir atslēgti.

en: Bounce keys has been enabled. From now on, each key will be blocked for a certain length of time after it was used.
lv: Atlecošie taustiņi ir ieslēgti. Tagad katrs taustiņš tiks bloķēts uz noteiktu laiku pēc lietošanas.

en: Bounce keys has been disabled.
lv: Atlecošie taustiņi ir atslēgti.

en: Sticky keys has been enabled. From now on, modifier keys will stay latched after you have released them.
lv: Lipīgie taustiņi ir ieslēgti. Tagad modificējošie taustiņi paliks fiksēti pēc to atlaišanas.

en: Sticky keys has been disabled.
lv: Lipīgie taustiņi ir atslēgti.

en: Mouse keys has been enabled. From now on, you can use the number pad of your keyboard in order to control the mouse.
lv: Peles taustiņi ir ieslēgti. Tagad jūs varat izmantot savu cipartastatūru peles vadīšanai.

en: Mouse keys has been disabled.
lv: Peles taustiņi ir atslēgti

en: Author
lv: Autors
