kcmkclock - en to lv translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
lv: Datums un laiks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
lv: Šeit jūs varat mainīt sistēmas datumu, mēnesi un gadu.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
lv: Laika josla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
lv: Lai izmainītu laika joslu, izvēlieties jūsu reģionu no zemāk esošā saraksta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
lv: Pašreizējā laika josla:

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
lv: Nav atrasta NTP utilīta. Instalējiet 'ntpdate' vai 'rdate' komandu, lai aktivētu automātisko datumu un laiku atjaunināšanu.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
lv: Šeit jūs varat mainīt sistēmas laiku. Ieklikšķiniet stundu, minūšu vai sekunžu logā, lai mainītu atbilstošo lielumu, vai nu izmantojot augšup un lejup pogas pa labi vai ievadiet jaunu vērtību.

en: Unable to contact time server: %1.
lv: Nav iespējams pieslēgties laika serverim: %1.

en: Can not set date.
lv: Nevar iestatīt datumu.

en: Error setting new time zone.
lv: Kļūda iestatot jaunu laika joslu.

en: Time zone Error
lv: Laika joslas kļūda

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
lv: <h1>Datums un laiks</h1> Šajā sistēmas iestatījumu modulī var iestatīt sistēmas datumu un laiku. Tādēļ, ka šie iestatījumi ietekmē ne tikai jūs kā lietotāju, bet arī visu sistēmu, jūs varat mainīt šos iestatījumus tikai administratora režīmā. Ja jums nav root paroles, bet vēlaties koriģēt sistēmas laiku, lūdzu sazinieties ar jūsu sistēmas administratoru.

en: KDE Clock Control Module
lv: KDE pulksteņa vadības modulis

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Current Maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Added NTP support
lv: Pievienoja NTP atbalstu

en: <h1>Date & Time</h1> This control module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
lv: <h1>Datums un laiks</h1> Šis vadības modulis var tikt izmantots, lai iestatītu sistēmas datumu un laiku. Tādēļ, ka šie iestatījumi ietekmē ne tikai jūs kā lietotāju, bet arī visu sistēmu, jūs varat mainīt šos iestatījumus tikai administratora režīmā. Ja jums nav root paroles, bet vēlaties koriģēt sistēmas laiku, lūdzu sazinieties ar jūsu sistēmas administratoru.

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
lv: Neizdevās autentificēties/izpildīt darbību: %1, %2
