knetattach - en to mai translation catalogue (24 entries)

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
mai: सर्वर सँ कनेक्ट हए मे अक्षम. कृपया सेटिंग जाँचू आओर फेर सँ कोशिश करू .

en: Save && C&onnect
mai: सहेजू && कनेक्ट करू (&o)

en: C&onnect
mai: कनेक्ट (&o)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
mai: नेटवर्क फोल्डर विजार्ड

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
mai: नेटवर्क फोल्डर जोड़ू

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
mai: ओ नेटवर्क फोल्डर प्रकार चुनू जकरासँ अहाँ जुड़बा चाहैत छी, फेर अगिला बटन दबाउ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
mai: हालेक कनेक्शन: (&R)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
mai: वेब-फोल्डर (वेब-डीएवी) (&W)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
mai: सुरक्षित शैल (एसएसएच) (&S)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _ftp)
en: FT&P
mai: एफटीपी (&P)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
mai: माइक्रोसाफ़्ट® विंडोज़® नेटवर्क ड्राइव (&M)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
mai: नेटवर्क फोल्डर जानकारी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
mai: नाम (&N):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
mai: प्रयोक्ता (&U):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
mai: सर्वर: (&r)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
mai: पोर्ट (&P):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
mai: फ़ोल्डर: (&F)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
mai: एनकोडिंग:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
mai: ई रिमोट फोल्डर क' लेल प्रतीक बनाउ (&e)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
mai: एनक्रिप्शन उपयोग करू (&U)

en: KDE Network Wizard
mai: केडीई नेटवर्क विजार्ड

en: (c) 2004 George Staikos
mai: (c) 2004 जार्ज स्टायकास

en: George Staikos
mai: जार्ज स्टायकास

en: Primary author and maintainer
mai: प्राथमिक लेखक तथा मेंटेनर
