kcm_solid_actions - en to ms translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
ms: Sunting Parameter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
ms: Jenis parameter:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
ms: Mengandungi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
ms: Arahan:

en: Solid Action Desktop File Generator
ms: Penjana Fail Desktop Tindakan Solid

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
ms: Alatan untuk secara automatik menjana Fail Desktop dari kelas Solid DeviceInterface untuk terjemahan

en: Maintainer
ms: Penyelenggara

en: No Action Selected
ms: Tiada Tindakan Dipilih

en: Cannot be deleted
ms: Tidak boleh dipadam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
ms: Buang
