plasma_applet_pager - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: General
ms: Umum

en: No text
ms: Tiada teks

en: Desktop number
ms: Nombor desktop

en: Desktop name
ms: Nama desktop

en: Does nothing
ms: Tidak berbuat apa-apa
