plasma_applet_tasks - en to nds translation catalogue (7 entries)

en: Appearance
nds: Utsehn

en: Maximum rows:
nds: Gröttst Regentall:

en: Manually
nds: Vun Hand

en: Alphabetically
nds: Alfabeetsch

[ctx: Which virtual desktop a window is currently on]
en: Available on all activities
nds: Binnen all Aktiviteten verföögbor

[ctx: Activities a window is currently on (apart from the current one)]
en: Also available on %1
nds: Ok op %1 verföögbor

[ctx: Which activities a window is currently on]
en: Available on %1
nds: Verföögbor binnen %1
