kcmaccess - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: AltGraph
ne: अल्ट ग्राफ

en: Hyper
ne: हाइपर

en: Super
ne: सुपर

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
ne: नम लक, क्याप्स लक, र स्क्रोल लक सक्रिय भएको बेलामा %1 थिच्नुहोस्

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
ne: क्याप्स लक, र स्क्रोल लक सक्रिय भएको बेलामा %1 थिच्नुहोस्

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
ne: नम लक, र स्क्रोल लक सक्रिय भएको बेलामा %1 थिच्नुहोस्

en: Press %1 while ScrollLock is active
ne: स्क्रोल लक सक्रिय भएको बेलामा %1 थिच्नुहोस्

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
ne: नम लक र क्याप्स लक सक्रिय भएको बेलामा %1 थिच्नुहोस्

en: Press %1 while CapsLock is active
ne: क्याप्स लक सक्रिय भएको बेलामा %1 थिच्नुहोस्

en: Press %1 while NumLock is active
ne: नम लक सक्रिय भएको बेलामा %1 थिच्नुहोस्

en: Press %1
ne: %1 थिच्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
ne: दुई कुञ्जीहरू क्रमश: थिचिएको बेलामा बिचलन टाँसिने कुञ्जीहरू बन्द गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
ne: उफ्रने कुञ्जी
