knetattach - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ne: प्रयोग गर्न <i>वेबफोल्डर</i> का लागि नाम, सर्भर ठेगाना, पोर्ट र फोल्डर मार्ग प्रविष्ट गर्नुहोस् र <b>बचत र जडान गर्नुहोस्</b> बटन थिच्नुहोस् ।

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ne: प्रयोग गर्न <i>शेल जडान सुरक्षित गर्नुहोस्</i> का लागि नाम, सर्भर ठेगाना, पोर्ट र फोल्डर मार्ग प्रविष्ट गर्नुहोस् र <b>बचत र जडान गर्नुहोस्</b> बटन थिच्नुहोस् ।

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ne: प्रयोग गर्न <i>फाइल स्थान्तरण प्रोटोकल जडान</i> का लागि नाम, सर्भर ठेगाना र फोल्डर मार्ग प्रविष्ट गर्नुहोस् र <b>बचत र जडान गर्नुहोस्</b> बटन थिच्नुहोस् ।

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ne: प्रयोग गर्न <i>माइक्रोसफ्ट विन्डोज सञ्जाल ड्राइभ</i> का लागि नाम, सर्भर ठेगाना र फोल्डर मार्ग प्रविष्ट गर्नुहोस् र <b>बचत र जडान गर्नुहोस्</b> बटन थिच्नुहोस् ।

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
ne: सर्भरमा जडान गर्न अक्षम भयो । कृपया तपाईँको सेटिङ जाँच गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Save && C&onnect
ne: बचत र जडान गर्नुहोस्

en: C&onnect
ne: जडान गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
ne: सञ्जाल फोल्डर विजार्ड

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
ne: सञ्जाल फोल्डर थप्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
ne: तपाईँले जडान गर्न चाहनुभएको सञ्जाल फोल्डरको प्रकार चयन गर्नुहोस् र अगाडि बटन थिच्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
ne: हालको जडान:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
ne: वेब फोल्डर (वेबड्याभ)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
ne: सुरक्षित शेल (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _ftp)
en: FT&P
ne: एफटीपी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
ne: माइक्रोसफ्ट® विन्डोज® सञ्जाल ड्राइभ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
ne: सञ्जाल फोल्डर सूचना

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
ne: नाम:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
ne: प्रयोगकर्ता:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
ne: सर्भर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
ne: पोर्ट:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
ne: फोल्डर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
ne: यो टाढाको फोल्डरका लागि एउटा प्रतिमा सिर्जना गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
ne: गुप्तिकरण प्रयोग गर्नुहोस्

en: KDE Network Wizard
ne: केडीई सञ्जाल विजार्ड

en: (c) 2004 George Staikos
ne: (प्रतिलिपि अघिकार) २००४ जर्ज स्टाइकोस

en: George Staikos
ne: जर्ज स्टाइकोस

en: Primary author and maintainer
ne: प्राथमिक लेखक र मर्मतकर्ता
