kcm_solid_actions - en to nn translation catalogue (38 entries)

en: Editing Action '%1'
nn: Redigerer handlinga «%1»

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
nn: Det ser ut til at namnet, kommandoen, ikonet eller vilkåret for handlinga ikkje er gyldig.
    Difor vert handlingar ikkje tekne i bruk.

en: Invalid action
nn: Ugyldig handling

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
nn: Rediger parameter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
nn: Parametertype:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
nn: Eigenskapssamsvar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
nn: Innhaldskonjunksjon

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
nn: Innhaldsdisjunksjon

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
nn: Einingsgrensesnitt i samsvar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
nn: Einingstype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
nn: Verdinamn:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
nn: Lik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
nn: Inneheld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
nn: Nullstill parameter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
nn: Lagra endringar i parameter

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
nn: Handlingsikon. Trykk for å endra det.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
nn: Handlingsnamn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
nn: Kommando:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
nn: Kommando som utløyser handlinga
    Dette kan vera nokre av eller alle desse utvidingane (som ikkje tek omsyn til store og små bokstavar):
    
    %f: Monteringspunktet til eininga – berre for einingar med lagringstilgang
    %d: Adressa til einingsnoden – berre for blokkeiningar
    %i: ID-en til eininga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
nn: Einingane må vera i samsvar med desse reglane for denne hendinga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
nn: Handlingsnamn:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
nn: Skriv inn namnet på den nye handlinga

en: Solid Action Desktop File Generator
nn: Solid Action skrivebordsfilgenerator

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
nn: Verktøy for å oppretta skrivebordsfiler for omsetjing automatisk frå Solid DeviceInterface-klassar

en: (c) 2009, Ben Cooksley
nn: © 2009 Ben Cooksley

en: Maintainer
nn: Vedlikehaldar

en: The device must be of the type %1
nn: Eininga må vera av typen %1

en: Any of the contained properties must match
nn: Minst éin av eigenskapane må vera oppfylt

en: All of the contained properties must match
nn: Alle eigenskapane må vera i oppfylte

en: The device property %1 must equal %2
nn: Einingseigenskapen %1 må vera lik %2

en: The device property %1 must contain %2
nn: Einingseigenskapen %1 må innehalda %2

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
nn: Det ser ut til at predikatet for denne handlinga ikkje er gyldig.

en: Error Parsing Device Conditions
nn: Feil ved tolking av einingsvilkår

en: No Action Selected
nn: Inga handling er vald

en: Cannot be deleted
nn: Kan ikkje slettast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
nn: Fjern

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
nn: Rediger …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
nn: Legg til …
