knetattach - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
nn: Skriv namn for denne <i>vevmappa</i> og tenaradressa, porten og mappestien som skal brukast, og trykk så <b>Lagra og kopla til</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
nn: Skriv namn for denne <i>SSH-tilkoplinga</i> og tenaradressa, porten og mappestien som skal brukast, og trykk så <b>Lagra og kopla til</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
nn: Skriv namn for denne <i>FTP-tilkoplinga</i> og tenaradressa, porten og mappestien som skal brukast, og trykk så <b>Lagra og kopla til</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
nn: Skriv namn for denne <i>Microsoft Windows-nettverksstasjonen</i> og tenaradressa, porten og mappestien som skal brukast, og trykk så <b>Lagra og kopla til</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
nn: Klarte ikkje kopla til tenaren. Kontroller innstillingane og prøv igjen.

en: Save && C&onnect
nn: Lagra og &kopla til

en: C&onnect
nn: K&opla til

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
nn: Vegvisar for nettverksmappe

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
nn: Legg til nettverksmappe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
nn: Vel kva type nettverksmappe du vil kopla til, og trykk så «Neste».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
nn: &Nyleg brukt tilkopling:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
nn: &Vevmappe (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
nn: &Sikkert skal (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
nn: &Microsoft® Windows®-nettverksstasjon

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
nn: Informasjon om nettverksmappe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
nn: &Namn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
nn: &Brukar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
nn: &Tenar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
nn: &Protokoll:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
nn: &Mappe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
nn: Teiknkoding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
nn: L&ag eit ikon for fjernmappa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
nn: &Bruk kryptering

en: KDE Network Wizard
nn: KDE-nettverksvegvisar

en: (c) 2004 George Staikos
nn: © 2004 George Staikos

en: Primary author and maintainer
nn: Hovudutviklar og vedlikehaldar
