joystick - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Calibration
oc: Calibrage

en: Next
oc: Seguent

en: Device:
oc: Periferic :

en: Buttons:
oc: Botons :

en: State
oc: Estat

en: Value
oc: Valor

en: Unknown Device
oc: Periferic desconegut

en: Device Error
oc: Error de periferic
