kcmcomponentchooser - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Other…
pa: …ਹੋਰ

note: i18n: ectx: label, entry (browserApplication), group (General)
en: Default web browser
pa: ਮੂਲ ਵੈੱਬ ਬਰਾਊਜ਼ਰ

en: Select default browser
pa: ਮੂਲ ਬਰਾਊਜ਼ਰ ਚੁਣੋ

en: Select default e-mail client
pa: ਮੂਲ ਈ-ਮੇਲ ਕਲਾਈਂਟ ਚੁਣੋ

en: Select default file manager
pa: ਮੂਲ ਫਾਇਲ ਮੈਨੇਜਰ ਚੁਣੋ

en: Select default terminal emulator
pa: ਮੂਲ ਟਰਮੀਨਲ ਈਮੂਲੇਟਰ ਚੁਣੋ

en: Web browser:
pa: ਵੈੱਬ ਬਰਾਊਜ਼ਰ:

en: Email client:
pa: ਈ-ਮੇਲ ਕਲਾਇਟ:

en: File manager:
pa: ਫਾਇਲ ਮੈਨੇਜਰ:

en: Terminal emulator:
pa: ਟਰਮੀਨਲ ਈਮੂਲੇਟਰ:
