plasma-desktop - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: General
pl: Ogólne

en: Display style:
pl: Sposób wyświetlania:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
pl: Nie jest dostępna żadna flaga

en: Layouts:
pl: Układy:

en: Configure…
pl: Ustawienia...
