plasma-desktop - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: General
ru: Общие

en: Display style:
ru: Стиль отображения:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
ru: Флаг недоступен

en: Layouts:
ru: Макеты:

en: Configure…
ru: Настроить…
