kcmcomponentchooser - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Other…
sl: Ostalo…

note: i18n: ectx: label, entry (browserApplication), group (General)
en: Default web browser
sl: Privzeti spletni brskalnik

en: Select default archive manager
sl: Izberi privzetega upravljalnika arhivov

en: Select default browser
sl: Izberi privzetega spletnega brskalnika

en: Select default e-mail client
sl: Izberi privzetega odjemalca e-pošte

en: Select default file manager
sl: Izberi privzetega upravljalnika datotek

en: Select default map
sl: Izberi privzeto mapo

en: Select default image viewer
sl: Izberi privzetega ogledovalnika slik

en: Select default music player
sl: Izberi privzetega predvajalnika glasbe

en: Select default PDF viewer
sl: Izberi privzetega ogledovalnika dokumentov PDF

en: Select default dialer application
sl: Izberi privzeti program za klicanje telefonskih številk

en: Select default terminal emulator
sl: Izberi privzeti terminalski program

en: Select default text editor
sl: Izberi privzetega urejevalnika besedil

en: Select default video player
sl: Izberi privzetega predvajalnika videov

en: Details
sl: Podrobnosti

en: This application does not advertise support for the following file types:
sl: Ta aplikacija ne oglašuje podpore za naslednje vrste datotek:

[ctx: @action:button]
en: Force Open Anyway
sl: Kljub temu prisilno odpri

en: The following file types are still associated with a different application:
sl: Naslednje vrste datotek so še vedno v povezavi z drugo aplikacijo:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 associated with %2
sl: %1 je v povezavi z %2

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Re-assign-all to %1
sl: Poveži vse z %1

en: Change file type association manually
sl: Ročno spremeni povezavo vrste datoteke

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
sl: ’%1’ kaže, da ne podpira naslednjih vrst MIME v povezavi s to vrsto aplikacije : %2

en: Web browser:
sl: Spletni brskalnik:

en: Email client:
sl: Odjemalec elektronske pošte:

[ctx: Default phone app]
en: Dialer:
sl: Klicanje telefonskih številk:

[ctx: Multimedia related application’s category’s name]
en: Multimedia
sl: Večpredstavnost

en: Image viewer:
sl: Ogledovalnik slik:

en: Music player:
sl: Predvajalnik glasbe:

en: Video player:
sl: Predvajalnik videov:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
sl: Dokumenti

en: Text editor:
sl: Urejevalnik besedil:

en: PDF viewer:
sl: Ogledovalnik dokumentov PDF:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
sl: Uporabni programi

en: File manager:
sl: Upravljalnik datotek:

en: Terminal emulator:
sl: Terminalski program:

en: Archive manager:
sl: Upravljalnik arhivov:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
sl: Mapa:
