plasma-desktop - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: General
sl: Splošno

en: Display style:
sl: Slog prikaza:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
sl: Zastave ni na voljo

en: Layouts:
sl: Postavitve:

en: Configure…
sl: Nastavi…
