plasma-desktop - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: General
sv: Allmänt

en: Display style:
sv: Visningsstil:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
sv: Ingen flagga tillgänglig

en: Layouts:
sv: Layouter:

en: Configure…
sv: Anpassa…
