plasma-desktop - en to tg translation catalogue (10 entries)

en: Desktop
tg: Мизи корӣ

en: Documents
tg: Ҳуҷҷатҳо

en: Downloads
tg: Боргириҳо

en: Music
tg: Мусиқӣ

en: Pictures
tg: Тасвирҳо

en: Desktop path:
tg: Масири мизи корӣ:

en: Documents path:
tg: Масири ҳуҷҷатҳо:

en: Downloads path:
tg: Масири боргириҳо:

en: Pictures path:
tg: Масири тасвирҳо:

en: Music path:
tg: Масири мусиқӣ:
