kcminput - en to tg translation catalogue (7 entries)

en: Device:
tg: Дастгоҳ:

en: General:
tg: Умумӣ:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: &General
tg: &Умумӣ

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, doubleClickInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, dragStartTime) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_delay) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_interval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinB
en:  msec
tg:  мсон

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_max_speed)
en:  pixel/sec
tg:  пиксел/сония

en:  pixel |  pixels
tg[0]:  пиксел
tg[1]:  пиксел

en:  line |  lines
tg[0]:  сатр
tg[1]:  сатр
