plasma_applet_pager - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: General
tg: Умумӣ

en: General:
tg: Умумӣ:

en: Layout:
tg: Тарҳбандӣ:

en: No text
tg: Бе матн

en: Desktop number
tg: Рақами мизи корӣ

en: Desktop name
tg: Номи мизи корӣ
