plasma-desktop - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Favorite Plugins
tr: Sık Kullanılan Eklentiler

en: Available Plugins
tr: Kullanılabilir Eklentiler

en: Configure KRunner…
tr: K Çalıştır'ı Yapılandır…

en: Get New Plugins…
tr: Yeni Eklentiler Al…

en: Enable or disable plugins (used in KRunner, Application Launcher, and the Overview effect). Mark plugins as favorites and arrange them in order you want to see them.
tr: Eklentileri etkinleştir veya devre dışı bırak (K Çalıştır'da, Uygulama Başlatıcısı'nda ve Genel Görünüm efektinde kullanılır). Eklentileri sık kullanılan olarak imleyin ve onları görmek istediğiniz düzende sıralayın.

en: Remove from favorites
tr: Sık kullanılanlardan kaldır

en: Add to favorites
tr: Sık kullanılanlara ekle

[ctx: @info:status]
en: Failed to run install script in terminal <message>%1</message>
tr: Uçbirim <message>%1</message> içinde kurulum betiği çalıştırılamadı

[ctx: @info]
en: Installation executed successfully, you may now close this window
tr: Kurulum başarı oldu, bu pencereyi kapatabilirsiniz

[ctx: @info]
en: Uninstallation executed successfully, you may now close this window
tr: Kurulumu kaldırma başarılı oldu, bu pencereyi kapatabilirsiniz

en: Failed to copy file %1 to %2
tr: %1 dosyası %2 konumuna kopyalanamadı

[ctx: @info]
en: Failed to remove file %1:<nl/>%2
tr: %1 dosyası kaldırılamadı:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: KRunner plugin installation failed
tr: K Çalıştır eklenti kurulumu başarısız oldu

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
tr: Yürütülecek komut: Kur veya kurulumu kaldır

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
tr: Arşiv yolu.

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a visual confirmation dialog
tr: Görsel onay iletişim kutusu gösterme

[ctx: @info]
en: No PackageKit support
tr: PackageKit desteği yok

[ctx: @title:window]
en: Confirm Installation
tr: Kurulumu Onayla

[ctx: @info]
en: You are about to install a binary package. You should only install these from a trusted author/packager.
tr: Bir ikili paket kurmak üzeresiniz. Bunları yalnızca güvenilir yazarlardan ve paketleyicilerden almalısınız.

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
tr: Riski Kabul Et ve Sürdür

[ctx: @action:button]
en: View File
tr: Dosyayı Görüntüle

[ctx: @info]
en: The mime type %1 is not supported by the packagekit backend
tr: %1 MIME türü, packagekit arka ucu tarafından desteklenmiyor

[ctx: @info]
en: This plugin executes the following command for starting the "%1" service:<nl/>%2
tr: Bu eklenti, "%1" hizmetini başlatmak için aşağıdaki komutu yürütür:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
tr: Bu eklenti, bir kurulumu kaldırma betiği sağlamıyor. Lütfen yazarı ile iletişime geçin. Eklentiyi el ile kaldırmayı deneyebilirsiniz.<nl/>Bunu yapacak kadar bilginiz yoksa veya kendinizi rahat hissetmiyorsanız şimdi <interface>İptal</interface>'e tıklayın.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
tr: Bu eklenti, bir kurulumu kaldırma betiği sağlamıyor. Lütfen yazarı ile iletişime geçin. Eklentiyi el ile kaldırmayı deneyebilirsiniz. Yazarın sağladığı README (BENİOKU) dosyasına bir göz atın.<nl/>Bunu yapacak kadar bilginiz yoksa veya kendinizi rahat hissetmiyorsanız şimdi <interface>İptal</interface>'e tıklayın.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
tr: Bu eklenti, bir kurulum betiği sağlamıyor. Lütfen yazarı ile iletişime geçin. Eklentiyi el ile kurmayı deneyebilirsiniz.<nl/>Bunu yapacak kadar bilginiz yoksa veya kendinizi rahat hissetmiyorsanız şimdi <interface>İptal</interface>'e tıklayın.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
tr: Bu eklenti, bir kurulum betiği sağlamıyor. Lütfen yazarı ile iletişime geçin. Eklentiyi el ile kurmayı deneyebilirsiniz. Yazarın sağladığı README (BENİOKU) dosyasına bir göz atın.<nl/>Bunu yapacak kadar bilginiz yoksa veya kendinizi rahat hissetmiyorsanız şimdi <interface>İptal</interface>'e tıklayın.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
tr: Bu eklenti, bir kurulum için bir betik kullanıyor; bu kimi durumlarda bir güvenlik riski doğurabilir. Kurulum öncesi eklentinin içeriğini gözden geçirin veya en azından kaynak kodunu okuyun.<nl/>Bunu yapacak kadar bilginiz yoksa veya kendinizi rahat hissetmiyorsanız şimdi <interface>İptal</interface>'e tıklayın.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the README file and the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
tr: Bu eklenti, bir kurulum için bir betik kullanıyor; bu kimi durumlarda bir güvenlik riski doğurabilir. Kurulum öncesi eklentinin içeriğini gözden geçirin veya en azından README (BENİOKU) dosyasını ve kaynak kodunu okuyun.<nl/>Bunu yapacak kadar bilginiz yoksa veya kendinizi rahat hissetmiyorsanız şimdi <interface>İptal</interface>'e tıklayın.

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as uninstalled
tr: Girdiyi kaldırılmış olarak imle

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as installed
tr: Girdiyi kurulu olarak imle

[ctx: @action:button]
en: View Script
tr: Betiği Görüntüle

[ctx: @action:button]
en: View Source Directory
tr: Kaynak Dizini Görüntüle

[ctx: @action:button]
en: View %1
tr: Görüntüle: %1

[ctx: @info]
en: Could not resolve package name of %1
tr: %1 ögesinin paket adı çözülemedi

[ctx: @info]
en: Failed to run install command: <message>%1</message>
tr: Kurulum komutu çalıştırılamadı: <message>%1</message>
