kxkb - en to uz@cyrillic translation catalogue (7 entries)

en: Switch to Next Keyboard Layout
uz@cyrillic: Кейинги тугмалар тартибига ўтиш

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
uz@cyrillic: Танлаш қоидаси

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
uz@cyrillic: &Умумий

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
uz@cyrillic: &Ойна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
uz@cyrillic: Ёқ&иш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
uz@cyrillic: Ў&згартирилмасин

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
uz@cyrillic: К&ечикиш:
