plasma-desktop - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: General
vi: Chung

en: Display style:
vi: Kiểu cách hiển thị:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
vi: Không có cờ nào

en: Layouts:
vi: Bố cục:

en: Configure…
vi: Cấu hình…
