kcmaccess - en to wa translation catalogue (11 entries)

en: AltGraph
wa: AltGr

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
wa: Tchôkîz %1 cwand NUM LOCK, CAPS LOCK eyet SCROLL LOCK sont actifs

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
wa: Tchôkîz %1 cwand CAPS LOCK eyet SCROLL LOCK sont actifs

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
wa: Tchôkîz %1 cwand NUM LOCK eyet SCROLL LOCK sont actifs

en: Press %1 while ScrollLock is active
wa: Tchôkîz %1 cwand SCROLL LOCK est actif

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
wa: Tchôkîz %1 cwand NUM LOCK eyet CAPS LOCK sont actifs

en: Press %1 while CapsLock is active
wa: Tchôkîz %1 cwand CAPS LOCK est actif

en: Press %1 while NumLock is active
wa: Tchôkîz %1 cwand NUM LOCK est actif

en: Press %1
wa: Tchôkî %1

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
wa: Dismete les aclawåvès tapes cwand deus tapes sont tchôkeyes e minme tins

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
wa: Dimey-aclawåvès tapes
