kcmkeyboard - en to wa translation catalogue (18 entries)

en: Switch to Next Keyboard Layout
wa: Discandjî viè l' adjinçmint d' taprece shuvant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Label:
wa: Etikete:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
wa: Politike di discandje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
wa: &Globå

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByDesktopRadioBtn)
en: &Desktop
wa: &Sicribanne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByApplicationRadioBtn)
en: &Application
wa: &Programe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
wa: &Purnea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: 3rd level shortcuts:
wa: Rastourtis di 3inme livea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alternative shortcut:
wa: Ôte rascourti:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
wa: Po les spepieus

en: Layout
wa: Adjinçmint

en: Variant
wa: Variante

en: Label
wa: Etikete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
wa: Alo&umer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
wa: Leyî nén cand&jî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
wa: &Préjhaedje:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate)
en:  repeats/s
wa:  repetaedjes/s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
wa: &Astådje:
