plasma_applet_pager - en to wa translation catalogue (5 entries)

en: General
wa: Djenerå

en: No text
wa: Nou tecse

en: Desktop number
wa: Limero do scribanne

en: Desktop name
wa: No do scribanne

en: Does nothing
wa: Ni fwait rén
